Reebok

Loading...

Przedstawiamy

Stworzony z tkaniny z rewolucyjną technologią Motion Sense, dzięki której stanik reaguje na ruchy, zapewniając kontrolę i wsparcie.

Dlaczego zaprojektowaliśmy na nowo biustonosz sportowy?

0 %

Kobiet odczuwa ból piersi podczas ćwiczeń

0 %

KOBIET NOSI BIUSTONOSZ W NIEODPOWIEDNIM ROZMIARZE

0 %

KOBIET NIE ĆWICZY, PONIEWAŻ NIE MA ODPOWIEDNIEGO BIUSTONOSZA SPORTOWEGO

W KOŃCU POWSTAŁ BIUSTONOSZ SPORTOWY ODPOWIADAJĄCY NA WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY.

Kobiety od lat zasługują na lepsze biustonosze sportowe. Jeszcze niedawno takie biustonosze nawet nie istniały – pierwszy powstał dopiero, gdy pewna sfrustrowana biegaczka zszyła dwa ochraniacze z elastycznej tkaniny.

Jesteśmy pionierami zmian. To my wprowadziliśmy pierwsze w historii buty sportowe dla kobiet. A teraz wprowadzamy biustonosz sportowy, który jest dopasowany do ruchu kobiecego ciała. Chcemy, by dawał Ci dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz. Dlatego wiele go różni od biustonoszy sportowych, które do tej pory nosiłaś.

puremove
ROBI
RÓŻNICĘ

DOWÓD

Dlaczego biustonsz puremove?

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat poddaliśmy PureMove wielu testom. Wzięły w nich udział kobiety takie jak Ty. Wykorzystaliśmy 54 specjalne czujniki do śledzenia ruchu. Jak to się ma do innych producentów? Oni zwykle wykorzystują od 2 do 4 czujników.

ODKRYJ SWÓJ ROZMIAR PURE

Standardowe rozmiary nie zawsze odpowiadają Twoim potrzebom – świetnie to rozumiemy. I dlatego właśnie oferujemy Ci 10 wyjątkowych rozmiarów pośrednich, dzięki czemu możesz dobrać taki, który pasuje idealnie.

obwód pod biustem rozmiar miseczki
  76 81 86 91 97 102 107
A
XS
XS
S
S/M
M/L
L
XL
B
XS
XS
S
M
M/L
L/XL
XL
C
XS
XS/S
S/M
M
L
L/XL
XL/2XL
D
XS/S
XS/S
S/M
M/L
L
XL
XL/2XL